top of page

YORUMLAR

Oğuz Abadan MTSM tam anlamıyla bir müzik okulu. Her odasından farklı bir enstrüman sesi yükselirken, çok değerli öğretmenler her yaştan, her seviyeden müzik severlere büyük bir alçakgönüllükle müzik öğretiyorlar. Burada birlikte müzik yapmak, dinlemek, konuşmak çok keyifli. Oğuz Bey'in dediği gibi, müzik aslında çok kolay ve ben bile yapabileeğim sanırım.

Profesör Dr. Gökhan HACIİBRAHİMOĞLU

Merkeze adım attığınızda sizi saran ilk duygu, sıcacık bir aile ortamı. Müzik eğitimi anlamında ise profesyonel, sıcak ve güler yüzlü insanlarla yapılan güzel bir deneyim.

Özlem Bingöl ÖZAKPINAR

Alanında yetkin, gerçekten çok değerli ve güleryüzlü eğitimcilere çocuğumu emanet etmek sonsuz bir keyif. Aynı zamanda, veli olarak katıldığım bu ailede, öğrenci olma fırsatı da bulmak bir ayrıcalık.

Her şey için teşekkürler.

Fatma PARLAKOL / İngilizce Öğretmeni

Öğretmenlerin ilgisinden memnunum. 3 senedir devam ediyoruz ve severek geliyoruz. Her şey için teşekkürler.

Muhterem GÜNAÇAR / Psikolog

Kalite, saygı ve hoşgörünün hüküm sürdüğü yegâne müzik okulu. Tüm beklentilerinizi karşılayan bir eğitimci kadrosu, herkese kişi ayrımaksızın eşit ilgi  Burada olmak ayrıcalık. Seviyeniz, düşünceleriniz, idealleriniz ne olursa olsun MTSM'nin atmosferini tatmadan son bulmasın.

Hilal AKÇAY

Sıcak bir mekan. Oğuz Bey'in sohbetiyle şenlenen, hiç müzikle ilgilenmiyorsanız bile konuşmalara kulak kabarttığınız dost meclisi tadında bir bekleme salonu.. Seda hanım'ın sevecen ama kararlı eğiticiliği ve ağabeyini izlemeye gelmiş küçük kardeşimizi de dersin parçası kılan anlaışlı tavrı.. Severek geliyoruz..

M. Sakıp Eren

Kızım yeni bir alanda, yeni bir akış yakaladı. Her sabah piyano ve flüt çalarak uyanıyor ve yine bunları çalarak uykuya geçiyor. Her gün okula da flütü ile gidiyor ve müzik devam ediyor.Bildiği çocuk şarkıları ve derste öğrendiği şarkıları pek güzel çalıyor ve mutlu oluyor. Gülce, kursla birlikte daha mutlu ve müzikle meşgul bir çocuk oldu. Teşekkürler.

Müzeyyen GENCER

Çok güzel bir okul. Hocalar öğrenme kapasitenize göre derslerin akışını değiştirip, düzenleyebiliyorlar.

*

Hocalar sayesinde muhteşem müzik öğrenebiliyoruz. Sakin bir ortamda vaaktn nasıl gçtiğini anlamadan müzik çalışıyoruz.

Güneş ve Tolga KAHRAMAN

Şan eğitimi alıyorum. Oğuz Abadan hocamız eğitim veren hocalarla konuşup onları, bizim hedeflerimiz, isteklerimiz doğrultusunda uyarıp, yönlendiriyor. Bundan çok memnunum. Buradan önce ders aldığım sanat akademisindeki tüm eksiklerimi gidererek, hızla ilerleme kaydettim. İyi ki yolum buraya düşmüş.

Teşekkürler...

Nilay TURAN

Kendim müziğe çok ilgili olduğum için, oğlum da müzik eğitimi alsın istedim. Küçük yaşta doğru eğitim verilirse kulağının daha iyi gelişeceğini düşünüyorum. Ayşegül öğretmenimiz de bizim için büyük şans oldu. Her şey için teşekkürler.

Özge YÜKSEL

Şan eğitimi allıyorum. Güleryüzlü öğretmenlerimizin sıcaklığıyla ders alıyoruz. Çok ilgililer ve yanlışlarımızı hemen düzeltiyorlar ve bu doğruyu daha çabuk bulmamıza yardımcı oluyor. Bu eğitim sayesinde çok başarılı olacağımızı, onların bize yaklaşım şekli ve bilgi paylaşımlarıyla analıyoruz. Teşekkürler Oğuz Abaadan MTSM.

Songül TURAN

Öncelikle Deniz ve sonra da ben, bu ortamı, okulumuzu, piyano derslerini veren Ayşegül Abadan öğretmenimizi çok sevdik. Her cumartesi keyifle geliyor ve güzel zaman geçiriyoruz. Deniz 4 yaşında ve 6 yaşına kadar Ayşegül öğretmeninden müzik eğitimi alacak ve bu yaş dönemin kaçırmadığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Umarım, bu programı başladığımız gibi keyifle tamamlar ve beklentimizin karşılığını alırız. Her şey için teşekkürler.

Duygu KARAKAYA

Oğlumuz için müzik kursunun faydalı olduğunu düşünüyoruz. Geridönüşümler alıyoruz. Severek gelmesi de bizi çok mutlu ediyor. Oyun şeklinde olmasının, çocukların sıkılmadan öğrenmelerini sağladığını düşünüyorum. Veliler olarak bizler de çok şey öğreniyoruz ve çocuğumuzla yaptığımız güzel bir aktivite olmuş oluyor. Güler yüzlü çalışanlara verdikleri kaliteli hizmet için teşekkür ederiz.

Ceylan TURAN

Oğuz Abadan Müzik Okulu'nda 3. yılımız. Güler yüzlü, ilgili ve donanımlı öğretmenleriyle müziği hem keyifli ve hem de ciddi, ideal bir harmanla sunuyorlar. Kızım her hafta güle oynaya geliyor; seviyesini adım adım ilerletiyor. Trinity sınavlarından da başarıyla geçiyor. Oğuz Abadan'ın müzik aşkıyla kurulan bu güzel okul, İstanbul için değerli bir kazanım. Hayatımıza kattığınız her renk için teşekkürler.

Neval BİRCANER

Çınar'ın müziğe olan ilgisini keşfettikten sonra, Oğuz Bey'le de konuşarak, o'nu piyano dersine başlattık. 5 yaşındanki oğlumuz, sevgi dolu öğretmenlerinizle birlikte hem piyano ve hem de solfej derslerine büyük bir istekle geliyor. İyi ki varsınız. Gönülden teşekkürler.

Zeynep İnci ÇEBİ

Kurumunuz, sıcak, güler yüzlü, çalışkan ve işini iyi yapan insanlardan oluşmuş.aile ortamı içinde öğrencilerine, eğlendirerek müzik öğretme kabiliyetine sahip.

Tolga TOPÇU

Altı ay kadar önce tavsiye üzerine tanıştım sizlerle. 4,5 ve 6,5 yaşlarındaki iki çocuğumun piyano eğitimi almasını istiyordum ve tabii ki, bu konuda en ehil kişileri bulma isteği içerisindeydim. Seda hocam çocuklarıma piyanoyu sevdiren, onların her hafta kursa koşa koşa gelmesini sağlayan, son derece sıcak, zarif ve ilgili bir hocadır. Sizlerle birlikte olmaktan ve çocuklarımın sizler gibi aydın insanlardan eğitim almasından dolayı çok mutluyum.

Eda KOCA

bottom of page