FATİH ERMİŞ

1987, İstanbul

Sahne Sanatları

1987 yılında doğdu.. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Ağaç İşleri Endüstrisi bölümünde tamamladıktan sonra bir sanat dalına geçerek yaşamını devam ettirmek isteyen Fatih Ermiş, lise yıllarında okul tiyatrosundaki başarılarından dolayı tiyatroyu tercih etmiştir.


Buna paralel olarak çocukluğundan beri meraklı olduğu illüzyon sanatında da kendini göstermeyi amaç edinmiştir. Mezuniyetinden sonra Kartal Belediyesi Tiyatrosu’nda profesyonel olarak çalışmaya başlayan Fatih Ermiş, bu süreç içerisinde illüzyon sanatında artık profesyonel gösteriler sergilemeye başlamış ve yaptığı çocuk şovlarıyla,
çocukların sevgilisi haline gelmiştir.

 

2006 yılında katıldığı Balkan Şampiyonası’nda komedi sihirbazlığı dalında üçüncülük elde etmiştir. Halen Kartal Belediye Tiyatrosu, Belgesel Tiyatro ve Altınok Tiyatrosu’nda çalışmakta olan Fatih Ermiş, aynı zamanda ortaöğretim kurumlarında drama öğretmenliği yapmakta ve burada yetiştirdiği öğrencilerle sahneye oyun koymaktadır.

 

2012 yılında Türker İnanoğlu’ndan %100 burs alarak kazandığı TÜRVAK Sinema ve Televizyon eğitim merkezinde 1 yıl boyunca dersler alarak dereceyle mezun olmuştur.


Fatih Ermiş, ulusal ve uluslararası birçok illüzyon derneğinin aktif üyesidir. Fatih Ermiş; Türkiye de çocuklar için yazılmış en kapsamlı sihirbazlık kitabı “Fatih Ermiş ile Sihirbazlık Öğreniyorum” un yazarıdır.

Oğuz Abadan MTSM Sanatsal Hizmetler Ltd. Şti.

Muhittin Üstündağ Cd. Ali Nazime Sk. No.14 Koşuyolu,

Kadıköy 34718 İstanbul

 

info@oguzabadanmtsm.com

0216 327 1022 * 0216 327 1025 * 0216 327 1026

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Pinterest Icon

© 2015 by Oğuz Abadan MTSM | Her Hakkı Saklıdır. Kısmen de Olsa, İzinsiz Olarak, Alıntı Yapılamaz ve Kullanılamaz.